Blacharstwo i lakiernictwo

Powypadkowe naprawy blacharskie karoserii samochodowych stanowią jedną z naszych specjalności. Dotyczą one zarówno samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych. W ramach napraw blacharskich pojazdów wykonujemy pełną odbudowę zniszczonych po wypadku samochodów, prostowanie nadwozi i wymianę uszkodzonych elementów, naprawę karoserii zniszczonych przez korozję oraz odbudowę pojazdów zabytkowych. Dodatkowe usługi to wymiana szyb samochodowych, regeneracja i naprawa układów wydechowych, klejenie plastików oraz zgrzewanie i spawanie elementów w systemie MIG/MAG.
Zastosowanie nowoczesnej ramy naprawczej pozwala na wykonanie wszelkich pomiarów geometrii nadwozi samochodowych oraz ich pełną odbudowę powypadkową.
Naszym klientom proponujemy usługi zarówno w systemie gotówkowym jak i bezgotówkowym. Nasze usługi to również doradztwo oraz pomoc w załatwieniu wszelkich spraw w każdej firmie ubezpieczeniowej. Klientom proponujemy nieodpłatnie na czas naprawy wypożyczenie samochodu zastępczego.

Blacharstwo i lakiernictwo kompleksowo

Wykonujemy pełen zakres usług lakierniczych nadwozi samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej bezpyłowej komory lakierniczej oraz przy wykorzystaniu jednych z najlepszych na ryku materiałów firmy GLASURIT gwarantujemy wykonanie usług na najwyższym poziomie.
Posiadamy własny mieszalnik lakierów samochodowych, dzięki czemu dobieramy kolory bez różnicy z oryginałem.
Naszym klientom proponujemy również lakierowanie innych elementów takich jak konstrukcje stalowe, drzwi, meble.

Kontakt

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie naprawy pojazdów.

tel. kom. +48 600 421 276

tel. kom. +48 502 585 166

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.